Змагання з CS в комп'ютерному клубі
: 16/05/2007
: Игры и Хобби
12 травня 2007 року в Недригайлівському комп'ютерному клубі «XTREME» відбулися змагання з гри Counter Strike. Організатором змагання був власник комп'ютерного клубу приватний підприємець Маслак О.В.
Counter Strike – командна гра, зміст якої полягає в тому, що дві команди виконують протилежні функції. Одна команда – займається розмінуванням територій, звільненням заручників, охороною президентів, захистом будинків. Інша команда - заміновують, заважають охороняти, чинять всілякі перешкоди команді-супротивнику.

Змагання з гри Counter Strike в комп'ютерному клубі «XTREME» є традиційними. Приємно, що кожного року до цих змагань залучається все більше молоді, яка прагне урізноманітнити проведення свого вільного часу. В змаганнях беруть участь юнаки різного віку. Кожен гравець в команді відіграє свою роль, яка дуже важлива для команди, адже в грі є свої тактичні хитрощі, без розуміння яких дуже важко перемогти. Треба володіти стратегією і тактикою ведення гри, яка розвиває почуття команди, єдиного колективу.

У змаганнях брали участь: Гордієнко Олександр, Нечитало Руслан, Гордієнко Віталій, Жовтоніжко Михайло, Жовтоніжко Євген, Коренев Артем, Коршунов Максим, Федина Євген, Білоус Андрій, Арістархов Микола, Псарьов Руслан, Овсянніков Євген, Голінський Андрій, Петренко Сергій, Павленко Олександр, Тимошенко Ігор, Котелинець Сергій, Ткаченко Артем, Коренев Олександр, Скрипченко Роман, Веретільник Віталій.
В напруженій боротьбі перемогу здобула команда в складі Петренко Сергія, Голінського Андрія та Павленко Олександра.

Ми задали декілька питань гравцям команди-переможця:
-
Сергію, скажи будь-ласка, як давно ти захоплюєся комп'ютерними іграми?
-
Комп'ютерними іграми я почав займатися з першого дня існування цього клубу, будучи ще учнем Недригайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Звісно, що в той час мені потрібно було дуже багато рефератів та іншої літератури, які я знаходив в клубі за допомогою всесвітньої мережі інтернет. Після вступу до ХНУРЕ в клубі буваю рідше, але коли приїзджаю до Недригайлова, то обов'язково заходжу, щоб зустрітися з друзями.
Андрію, а як давно ти захоплюєся комп'ютерними іграми?

-Комп'ютерними іграми я захоплююся досить давно. Щоб пограти в яку-небудь гру я постійно відвідую комп'ютерний клуб, тому що власного комп'ютера в мене поки-що немає. Я навчаюся в місті Києві в інституті на заочному відділенні, тому з друзями по навчанню в інституті бачуся лише два рази на рік,під час сесії, але завдяки комп'ютерному клубу я маю змогу спілкуватися з ними через e-mail та IСQ.
-
А ти, Олександре?
-
Так, досить давно. Особливо мені подобається збиратися з друзями в комп'ютерному клубі та грати разом з ними в онлайн ігри, тобто через інтернет, спілкуватися в чатах для любителів комп'ютерних ігр. Зараз навчаюся в Недригайлівському ВПУ- 41 по спеціальності «Оператор комп'ютерного набору». Після закінчення ВПУ-41 планую вступити до ХНУРЕ.

Ми дякуємо всім учасникам за цікаву гру.Недригайлівський web портал
http://nedrigayliv.com.ua

URL :
http://nedrigayliv.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=9