Конкурс Міні-Міс
: 04/04/2007
: Події, які проходили в селищі
    Уже, напевно, стало традицією проводити щорічно конкурс "Міні-Міс". Коли весна тільки розпочинається, коли все оживає і зеленіє, дівчата, ніби прекрасні німфи, що доповнюють весняну красу землі. Вони йдуть на цей конкурс, щоб дізнатися, на що вони здатні і чого ще треба навчитися.  І цього року в РБК нещодавно відбувся конкурс, в якому дівчата 8-10 років змагалися за титул чарівної "Міні-Міс 2007". Кожна з них прагнула перемоги і заради цього влаштувала таке шоу, що далеко не кожен зміг би повторити.

    Учасницями цього щорічного конкурсу були В'юн Оксана (с.Коровинці), Дремова Катерина (с.3асулля), Маслянка Альона (смт Терни) та Тевіковава Інна (смт. Недригайлів). Усі вони були достойними суперницями, але, на жаль, за правилами ише одна з них стала переможницю.

    Конкурсна програма складалася з шести конкурсів: "Незвичайне знайомство", "Моїй мамі", "Світ моди", "Інтелектуальна розминка", Ній кумир", "Художній номер".

    У першому конкурсі "Незвичайне знайомство" дівчатка розповіли про себе віршовано, Інна Тевікова заспівапа пісню "Маленькая страна", а Дремова Катя не тільки розповіла про себе як про україночку, й вручила шановному жюрі сплетений бабусиними руками коровай.

    У другому конкурсі, який називався "Моїй мамі" учасниці читали зворушливі вірші для мам. При читанні цих поезій їхні голоси тремтіли, ніби хотіли крикнути: "Моя мама найкраща". А знову-таки Інна Тевікова і Катя Дремова вручили своїм матусям дарунки: Інна - зелений віночок, а Катя -живі квіти.

    В третьому конкурсі під назвою "Світ моди" конкурсантки мусили продемонструвати моду Отож, трішки пофантазувавши, вони створили дуже цікаві костюми. Оксана В'юн вбралася у фольгу для квітів і віршиком розповіла про те, що вона справжнісінький подарунок для батьків. У Інни Тевікової було найбільше костюмів і вони, без сумніву, були найоригінальнішими. До того ж, кожен костюм супроводжувався невеликим коментарем. Далі виступала Альона Маслянка. Вона загорнулася у подарункову фольгу з чепчиком і походжала по сцені, обмахуючись віялом. Ну а у Каті Дремової були просто чаруючі костюми. Практичні, зрозумілі, а головне - око милують. Було у її показі все - від модної куртки до романтичного плаття. Цей показ також супроводжувався дуже точним коментарем.

    У четвертому конкурсі дівчата доповнили своїми розповідями 1-й конкурс. Вони відповідали на питання ведучої.

    "Мій кумир" - конкурс під номером 5. В ньому красуні-учасниці виступили в ролі своєї улюбленої виконавиці пісень. У В'юн Оксани і Тевікової Інни, як виявилося, одна й та ж співачка - Тіна Кароль. Маслянка Альона вирішила обрати образ Глюкози з піснею "Невеста", Катя Дремова виступила в образі яскравої української співачки Аліни Гросу з піснею "День рожденья".

    І останній, шостий, конкурс "Художній номер", в якому дівчата мали представляти глядачам пісню, танець, інсценівку тощо. Інна вирішила поєднати "Циганочку" з сучасним ритмічним танцем. Альона зіграла на роялі коротенький музичний етюд, Оксана заспівала пісню із м/ф "Мама для мамонтёнка”, а Катя разом з дівчатами-однокласницями виконала захоплюючий танець “Капелюшки”

    Аж ось настав хвилюючий момент. Позаду вже всі 6 конкурсів, а попереду найголовніше – хто ж стане “Міні-Міс 2007”? Дремова Катя? В'юн Оксана? Маслянка Альона? Чи все таки Тевікова Інна? І ось за підрахунками балів жюрі визначило, що найчарівнішою в программі є Маслянка Альона, вона завоювала титул “Міс чарівність”. Володарку найпривабливішої посмішки звати Оксана В'юн вона “Міс усмішка”. І звичай но ж, жюрі помітило, з яким натхненням глядачі аплодували Дремовій Каті. Вона отримала звання "Міс глядацьких симпатій".

    А "Міні-Міс 2007" стала Тевікова Інна. Що ж, вітаємо Інну з перемогою і бажаємо їй творчих злетів.Анна ТКАЧЕНКО,
учениця 5-В класу
Недригайлівської ЗОШ.
>
Газета
"Голос Посулля"


Недригайлівський web портал
http://nedrigayliv.com.ua

URL :
http://nedrigayliv.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=7