Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі
: 21/01/2008
: Актуальна тема
Районна газета вже писала про "Погром у сквері" ("Голос Посулля", № 90 за 17 жовтня 2007 року) на тему хуліганства, що межує з бандитизмом, та культуру у парку Скорботи і Слави, що розміщений прямо біля стін адмінбудинку районної влади. Минуло від того часу понад 3 місяці. Що ж змінилося? А майже нічого. Подивіться фотознімки у згаданому вище матеріалі за 17 жовтня минулого року і порівняйте із знімками сьогоднішньої публікації на цю ж саму тему. Ті ж самі перекинуті скверні урни з розсипаним навколо них сміттям. Таке ж сміття розкидане по всьому периметру паркової зони.
          Цегляна вітрина із портретом Президента України В.А.Ющенка, його соціальними ініціативами зяє вже більше кварталу пустими "вікнами", де перехожі та гості району читали районний часопис. Хулігани нагло і визивно розбили вікна, і нічого і до цього часу не відновлено. "Шапки" на стовпчиках декоративного паркану навколо скверу як скидалися та руйнувалися, так це спостерігається і зараз. То що ж, слабо? Хулігани, знахабнілі до краю бешкетники і досі не знайдені і не покарані. Вони, виходить, сильніші за місцеву владу, владу взагалі, міліцію? Вони справжні господарі райцентру, особливо у затяжні святкові періоди нашого сьогодення?
          Святкувати і похмелятися ми вміємо цілими тижнями, а от порядку, культури у сквері (і не тільки в ньому) як не було, так і не спостерігається і до сьогодні. Правда, на час фотонабору цього матеріалу у сквері вже група людей проводила замітальні роботи. Але де гарантія, що через кілька днів картина хуліганами і порушниками громадського порядку не буде у парку "намальована" знову такою ж, як і більше трьох місяців тому? Як 16 січня нового 2008 року, коли про перекинуті у сквері урни та розсипане "паркове" сміття більше мовчати вже не можна було.
          Газета - не суддя, не прокурор, не міліцейський страж, а лише дзвонар тривоги. Вона повинна і зобов'язана давати сигнал, а ті, від кого залежить вирішення порушених проблем, повинні не відмовчуватися і відсиджуватися по затишних теплих начальницьких і чиновницьких кабінетах, а рішуче діяти згідно закону, совісті і здорової людської моралі.


Микола АНДРІЄНКО,
депутат районної ради,
фракція БЮТ.

«Голос Посулля» 19 січня 2008 року №5-6 (1823-1824)Недригайлівський web портал
http://nedrigayliv.com.ua

URL :
http://nedrigayliv.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=54