ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ
: 21/06/2007
: Духовність


Минулої неділі в Недригайлові відбулася примітна подія. До нас привезли Зарваницьку Ікону Божої Матері.

ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ

        Минулої неділі в Недригайлові відбулася примітна подія. До нас привезли Зарваницьку Ікону Божої Матері. О 13 годині біля каплиці в центральному сквері її зустрічала група місцевих жителів на чолі з активістами Свято-Миколаївського храму Київського патріархату. Святиню православної церкви супроводжував архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій. Він розповів про історію появи цієї ікони і запевнив, що вона привезена в Недригайлів на знак особливої Божої благодаті. Владика пожартував, що, мабуть, піде до нас священиком – так подобаються йому наші місця і люди. Архієпископ відзначив велику роль у розбудові церкви Київського патріархату Г.М.Динник та інших помічників, повідомив , що на 19 червня в Недригайлівській РДА намічена зустріч з владою з питання побудови храму.

       Як сказав хранитель ікони пан Михайло, постійно вона зберігалася в селі Зарваниця на Тернопільщині, а останні 15 років подорожує Україною. Після урочистої зустрічі святині в Недригайлові почесний кортеж направився до Хоружівки, де також був влаштований прийом місцевими жителями на чолі з сільським головою Н.О.Левченко. Поповерненні в Недригайлів ікона була встановлена в Свято-Миколаївському храмі. Як сказав владика, це буде продовжуватись 2 дні, а далі вона помандрує своїм шляхом. У понеділок, 18 червня, Зарваницьку ікону Божої Матері виставили для огляду й поклоніння в каплиці центрального скверу.

       Архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій представив недригайлівцям помічника благочинного Недригайлівського і Липоводолинського районів отця Василія. Віднині він буде служити в нас і, як сказав владика, допомагати отцю Володимиру. Ще архієпископ поділився великою радістю: старовинний Єкатеринський храм у Чернігові, за який довгий час було протистояння між патріархатами, тепер відданий Київському патріархату. Учасники зустрічі радо вітали цю звістку.


По матеріалах газети
"Голос Посулля"


Недригайлівський web портал
http://nedrigayliv.com.ua

URL :
http://nedrigayliv.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=22