9 травня
: 23/05/2007
: Події, які проходили в селищі


9 травня вранці дорослі і малі, юні і літні, здоровіші й немічніші поспішають до центру Недригайлова, де з нагоди величного свята Перемоги народу над фашистською чумою.

9 травня вранці дорослі і малі, юні і літні, здоровіші й немічніші поспішають до центру Недригайлова, де з нагоди величного свята Перемоги народу над фашистською чумою.

Квіти і вінки покладаються до пам'ятника в центральному сквері Скорботи і Слави, до портретів Героїв Радянського Союзу та кавалерів ордена Слави. Біля будинку культури формується колона, яка направляється до меморіального комплексу. Біля Вічного Вогню - почесна варта з Державним прапором України.

Колона автомашин, яку очолював "Вілліс" 1944 року випуску з гарматою-сорокап'яткою здійснила автопробіг від Сакунихи до Хоружівки.

Зі словами вітання з нагоди Дня Перемоги до ветеранів і громадськості звертається голова РДА В.П.Петльований. Це свято, яке не можна порівняти ні з яким іншим, бо воно - зі сльозами на очах. Свою схвильовану промову керівник району підсумував словами: "На фронті воїнам була команда перемагати, а тепер ветеранам команда - жити!"

Про неоціненну роль цієї Великої Перемоги говорили заступник Роменсько-Недригайлівського військового комісара А.М.Мельник, ветеран війни і праці М.Ю.Демченко, учениця ВПУ-41 Валентина Острівна, а найбільше ведучий заходу Євген Даниленко. Урочистість події підкреслювали патріотичні пісні у прекрасному виконанні народного хору РБК під керівництвом Тетяни Цибульняк.

Після завершення офіційної частини благочинний Недригайлівського і Липоводолинського районів протоієрей отець Андрій відправив заупокійну службу по загиблих у роки війни, померлих від ран, а живим колишнім солдатам побажав "многая лєта".

Ганна Дороженко

"Голос Посулля"Недригайлівський web портал
http://nedrigayliv.com.ua

URL :
http://nedrigayliv.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=14