Змагання FIFA-07
: 21/05/2007
: Игры и Хобби
20 травня 2007 року в Недригайлівському комп'ютерному клубі «XTREME» відбулося змагання з гри FIFA - 2007 (симулятор футболу), організатором якого був власник комп'ютерного клубу приватний підприємець О.В.Маслак.

Змагання відбувалося по групах.

І група:

  • Калініченко Данило
  • Голдобін Олександр
  • Павленко Олександр
ІІ група:
  • Коршунов Максим
  • Олійник Віталій
  • Горяєв Євген

Після жеребкування було визначено порядок проведення ігр.

В першій групі Калініченко Данилу довелося помірятися силами з Олійник Віталієм, де в напруженій і майже рівній боротьбі перемогу здобув Олійник Віталій. Потім Калініченко Данило чинив опір і намамагався забити якомога більше голів Павленко Олександру, але йому це не вдалося і перемога дісталася Олександру. В третьому матчі першої групи між собою мірялися силами переможці двох попередніх матчів, а саме Олійник Віталій і Павленко Олександр. З відчутною перевагою перемога дісталася Олійник Віталію.

В другій групі першими змагалися Голдобін Олександр і Коршунов Максим, де впевнена перемога була на боці Максима. Потім змагалися Голдобін Олександр та Горяєв Євген. Перемогу здобув Євген. В останньому третьому матчі другої групи силами мірялися Коршунов Максим та Горяєв Євген, де в напруженій боротьбі перемогу здобув Коршунов Максим. За перше та друге місця між собою змагалися Олійник Віталій та Коршунов Максим. В цій зустрічі впевнену перемогу здобув Олійник Віталій. За третє і четверте місце змагалися Павленко Олександр і Горяєв Євген. З мінімальною перевагою в рахунку перемогу здобув Горяєв Євген.
Переможцям і учасникам змагання були вручені цінні призи.


Ми вітаємо переможців та дякуємо їм за цікаву та змістовну гру.
POKEMON


Недригайлівський web портал
http://nedrigayliv.com.ua

URL :
http://nedrigayliv.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=11