: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

31 0 .

. , .


3822735
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Змагання з CS в комп'ютерному клубі

Игры и Хобби pokemon "

12 травня 2007 року в Недригайлівському комп'ютерному клубі «XTREME» відбулися змагання з гри Counter Strike. Організатором змагання був власник комп'ютерного клубу приватний підприємець Маслак О.В.
Counter Strike – командна гра, зміст якої полягає в тому, що дві команди виконують протилежні функції. Одна команда – займається розмінуванням територій, звільненням заручників, охороною президентів, захистом будинків. Інша команда - заміновують, заважають охороняти, чинять всілякі перешкоди команді-супротивнику.

Змагання з гри Counter Strike в комп'ютерному клубі «XTREME» є традиційними. Приємно, що кожного року до цих змагань залучається все більше молоді, яка прагне урізноманітнити проведення свого вільного часу. В змаганнях беруть участь юнаки різного віку. Кожен гравець в команді відіграє свою роль, яка дуже важлива для команди, адже в грі є свої тактичні хитрощі, без розуміння яких дуже важко перемогти. Треба володіти стратегією і тактикою ведення гри, яка розвиває почуття команди, єдиного колективу.

У змаганнях брали участь: Гордієнко Олександр, Нечитало Руслан, Гордієнко Віталій, Жовтоніжко Михайло, Жовтоніжко Євген, Коренев Артем, Коршунов Максим, Федина Євген, Білоус Андрій, Арістархов Микола, Псарьов Руслан, Овсянніков Євген, Голінський Андрій, Петренко Сергій, Павленко Олександр, Тимошенко Ігор, Котелинець Сергій, Ткаченко Артем, Коренев Олександр, Скрипченко Роман, Веретільник Віталій.
В напруженій боротьбі перемогу здобула команда в складі Петренко Сергія, Голінського Андрія та Павленко Олександра.

Ми задали декілька питань гравцям команди-переможця:
-
Сергію, скажи будь-ласка, як давно ти захоплюєся комп'ютерними іграми?
-
Комп'ютерними іграми я почав займатися з першого дня існування цього клубу, будучи ще учнем Недригайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Звісно, що в той час мені потрібно було дуже багато рефератів та іншої літератури, які я знаходив в клубі за допомогою всесвітньої мережі інтернет. Після вступу до ХНУРЕ в клубі буваю рідше, але коли приїзджаю до Недригайлова, то обов'язково заходжу, щоб зустрітися з друзями.
Андрію, а як давно ти захоплюєся комп'ютерними іграми?

-Комп'ютерними іграми я захоплююся досить давно. Щоб пограти в яку-небудь гру я постійно відвідую комп'ютерний клуб, тому що власного комп'ютера в мене поки-що немає. Я навчаюся в місті Києві в інституті на заочному відділенні, тому з друзями по навчанню в інституті бачуся лише два рази на рік,під час сесії, але завдяки комп'ютерному клубу я маю змогу спілкуватися з ними через e-mail та IСQ.
-
А ти, Олександре?
-
Так, досить давно. Особливо мені подобається збиратися з друзями в комп'ютерному клубі та грати разом з ними в онлайн ігри, тобто через інтернет, спілкуватися в чатах для любителів комп'ютерних ігр. Зараз навчаюся в Недригайлівському ВПУ- 41 по спеціальності «Оператор комп'ютерного набору». Після закінчення ВПУ-41 планую вступити до ХНУРЕ.

Ми дякуємо всім учасникам за цікаву гру.

"


: admin [16/05/2007]

 
А тобі подобається гра Counter Strike?

Так, подобається
Ні, я взагалі не граю
Ні, але в ігри других жанрів граю
А взагалі що таке Counter Strike ?


[ | ]

: 15
: 0

·  Игры и Хобби
·  admin


: Игры и Хобби:
Новая MMORPG-игра


: 5
: 1


, :

 , .

Re: Змагання з CS в комп'ютерному клубі (: 1)
r0y 15/01/2008
( | )
:):) ха-ха.... Петренко, як завжди на морозі на фотках! ну так будет чемпіонат по контрі? один на один, а не командами! :):) ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.13
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com