: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

26 0 .

. , .


3822764
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Конкурс Міні-Міс

Події, які проходили в селищі pokemon "

    Уже, напевно, стало традицією проводити щорічно конкурс "Міні-Міс". Коли весна тільки розпочинається, коли все оживає і зеленіє, дівчата, ніби прекрасні німфи, що доповнюють весняну красу землі. Вони йдуть на цей конкурс, щоб дізнатися, на що вони здатні і чого ще треба навчитися.  І цього року в РБК нещодавно відбувся конкурс, в якому дівчата 8-10 років змагалися за титул чарівної "Міні-Міс 2007". Кожна з них прагнула перемоги і заради цього влаштувала таке шоу, що далеко не кожен зміг би повторити.

    Учасницями цього щорічного конкурсу були В'юн Оксана (с.Коровинці), Дремова Катерина (с.3асулля), Маслянка Альона (смт Терни) та Тевіковава Інна (смт. Недригайлів). Усі вони були достойними суперницями, але, на жаль, за правилами ише одна з них стала переможницю.

    Конкурсна програма складалася з шести конкурсів: "Незвичайне знайомство", "Моїй мамі", "Світ моди", "Інтелектуальна розминка", Ній кумир", "Художній номер".

    У першому конкурсі "Незвичайне знайомство" дівчатка розповіли про себе віршовано, Інна Тевікова заспівапа пісню "Маленькая страна", а Дремова Катя не тільки розповіла про себе як про україночку, й вручила шановному жюрі сплетений бабусиними руками коровай.

    У другому конкурсі, який називався "Моїй мамі" учасниці читали зворушливі вірші для мам. При читанні цих поезій їхні голоси тремтіли, ніби хотіли крикнути: "Моя мама найкраща". А знову-таки Інна Тевікова і Катя Дремова вручили своїм матусям дарунки: Інна - зелений віночок, а Катя -живі квіти.

    В третьому конкурсі під назвою "Світ моди" конкурсантки мусили продемонструвати моду Отож, трішки пофантазувавши, вони створили дуже цікаві костюми. Оксана В'юн вбралася у фольгу для квітів і віршиком розповіла про те, що вона справжнісінький подарунок для батьків. У Інни Тевікової було найбільше костюмів і вони, без сумніву, були найоригінальнішими. До того ж, кожен костюм супроводжувався невеликим коментарем. Далі виступала Альона Маслянка. Вона загорнулася у подарункову фольгу з чепчиком і походжала по сцені, обмахуючись віялом. Ну а у Каті Дремової були просто чаруючі костюми. Практичні, зрозумілі, а головне - око милують. Було у її показі все - від модної куртки до романтичного плаття. Цей показ також супроводжувався дуже точним коментарем.

    У четвертому конкурсі дівчата доповнили своїми розповідями 1-й конкурс. Вони відповідали на питання ведучої.

    "Мій кумир" - конкурс під номером 5. В ньому красуні-учасниці виступили в ролі своєї улюбленої виконавиці пісень. У В'юн Оксани і Тевікової Інни, як виявилося, одна й та ж співачка - Тіна Кароль. Маслянка Альона вирішила обрати образ Глюкози з піснею "Невеста", Катя Дремова виступила в образі яскравої української співачки Аліни Гросу з піснею "День рожденья".

    І останній, шостий, конкурс "Художній номер", в якому дівчата мали представляти глядачам пісню, танець, інсценівку тощо. Інна вирішила поєднати "Циганочку" з сучасним ритмічним танцем. Альона зіграла на роялі коротенький музичний етюд, Оксана заспівала пісню із м/ф "Мама для мамонтёнка”, а Катя разом з дівчатами-однокласницями виконала захоплюючий танець “Капелюшки”

    Аж ось настав хвилюючий момент. Позаду вже всі 6 конкурсів, а попереду найголовніше – хто ж стане “Міні-Міс 2007”? Дремова Катя? В'юн Оксана? Маслянка Альона? Чи все таки Тевікова Інна? І ось за підрахунками балів жюрі визначило, що найчарівнішою в программі є Маслянка Альона, вона завоювала титул “Міс чарівність”. Володарку найпривабливішої посмішки звати Оксана В'юн вона “Міс усмішка”. І звичай но ж, жюрі помітило, з яким натхненням глядачі аплодували Дремовій Каті. Вона отримала звання "Міс глядацьких симпатій".

    А "Міні-Міс 2007" стала Тевікова Інна. Що ж, вітаємо Інну з перемогою і бажаємо їй творчих злетів.Анна ТКАЧЕНКО,
учениця 5-В класу
Недригайлівської ЗОШ.
>
Газета
"Голос Посулля"
"


: test [04/04/2007]

 
·  Події, які проходили в селищі
·  test


: Події, які проходили в селищі:
8 травня


: 0
: 0

, :

 , .

!!!WOW!!!99364 (: 1)
bond74846 13/05/2007
( | )
Hey. I'm from Zimbabve!!!WOW!!!99368 (: 1)
bond74846 13/05/2007
( | )
Hey. I'm from Zimbabve ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.07
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com