: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

25 0 .

. , .


3822818
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Засульське вбивство

  Актуальна тема ITALYNEZ "Подія, що сталася,досить не ординарна і добре, що такі випадки трапляються у нашому районі дуже рідко

Засульське вбивство

       Трудовим вдався вихідний день 17 лютого для всього райвідділу міліції.Подія, що сталася,досить не ординарна і добре, що такі випадки трапляються у нашому районі дуже рідко.Близько 10 години ранку до чергової частини надійшло повідомлення від одного із жителів с.Засулля про те, що у своїй квартирі знайдений мертвим сусід Шмат В.І. Оперативна група, їдучи на місце пригоди, віднеслась до повідомлення як до рядової смерті.Але картина, котру побачили працівники міліції, прибувши на місце виклику, відразу поміняла їх думку.

       Однокімнатна квартира.На підлозі кухні лежав господар.Його голова була у зсадинах.Обличчя та руки були у крові.Крім того на стінах, підлозі, стільцях також було досить багато крові. На столі знаходились биті тарілки, закуска, дві чарки та сліди крові. Під столом пуста пляшка із під горілки.Зі свідчень сусідів, останній раз потерпілого бачили ввечері в середу 13 лютого.Стало зрозумілим, що господар квартири помер насильницькою смертю. Райвідділ міліції було піднято по тривозі,всі сили кинуто на розкриття злочину. До вечора було визначено круг осіб, котрих потрібно було перевірити на предмет причетності до злочину. І тому ще задовго до початку наступного робочого дня працівники карного розшуку продовжили свої напрацювання по встановленню тієї особи, котра знаходилась у вечірній час у квартирі Шмата В.І. та ймовірно скоїла тяжкий злочин. Відпрацьовувались розповіді опитаних людей, відтворювались події останнього дня життя померлого. Було встановлено осіб, з якими останній спілкувався в той день. Докази, що були зібрані, дають право підозрювати в причетності одного із місцевих жителів.Дана особа доставлялась до райвідділу та дала деякі показання.Але їх слід досконало перевірити, тому ставити крапку в даній історії ще дуже рано.На даний час розслідування по факту смерті триває, відпрацьовуються різні версії.Всю картину пригоди можна буде дати після закінчення слідства.

Анатолій ЧОРНЕНКО
заступник насчальника Недригайлівського РВ УМВС

«Недригайлів сьогодні»
№ 8 (84), 22 лютого 2008 року
"


: admin [22/02/2008]

 
·  Актуальна тема
·  admin


: Актуальна тема:
Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі


: 3.5
: 4


, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.06
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com