: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

23 0 .

. , .


3822843
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив

ITALYNEZ "

БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив Зі шкільної парти відомо про вплив Місяця на гідросферу Землі, внаслідок чого в морях та океанах бувають періодичні припливи та відпливи. Вода то прибуває на сушу, то знову відступає; залишаючи на березі різний намул. Що впливає на коливання депутатських думок у нашій районній раді, поки що не вдалося з'ясувати. Особливо виникають знаки питання після чергового опусу депутата фракції БЮТу М.А. Андрієнка, який у минулому номері газети приміряв дірявий піджачок перед вибором - пірнати чи ні у каламутний словесний водоворот недобудованого басейну. Провівши роботу над помилками, автор-депутат схаменувся і забив на сполох, мовляв, сталася колективна помилка, не туди передбачили кошти. Самому на сесії здалося, що голосує правильно, а потім, мабуть, після політзанять у колі однопартійців і ціннихінструкцій від вищого керівництва довелося переглянути свій вибір і розкаятися через пресу. У російської естради є різні зірки, які заробляють гроші своїм екстраординарним амплуа. Ну, наприклад, Борис Моєсеєв працює в одному руслі, «Любе» - в іншому. Так ось, творчість М.А.Андрієнка у мене асоціюється зі сценічною'діяльністю Тетяни Буланової- плакси російської попси. Що не матеріал-плач у,жилетку - все в нас погано, все в нас не те. Цілий басейн сліз виплакав цей журналіст на сторінки газет. Одна вода та й годі. Якби так вузько мислив колишній керманич нашого району В.Є.Мельник, не було б у нас ні газу, ні стадіону, ні нової школи. Гадаєте, в кінці 80-х Валентин Євгенійович випадково будував біля школи плавальний басейн? Гадаєте в ті часи бюджетні ресурси були кращі, ніж тепер? Виходячи з подібних міркувань, можна було б і палатний корпус ЦРЛ залишити вічним довгобудом чи недобудом. У цій комбінації адміністрація йде на звичайний шаховий прийом -пожертвуй меншим, щоб виграти в більшому, тобто району необхідно викроїти 160 тисяч, щоб «затягти» сюди кілька мільйонів. На жаль, така система. І влада змушена грати за цими правилами. 160 тисяч -це 0,0038% від районного бюджету. До речі, не меншу суму депутати й так пороздавали наліво і направо і без докору сумління. Здається, комусь не подобається, що запустили палатний корпус, який стояв 15 років, а тепер хочуть реанімувати і басейн. Що депутати вирішать робити з коробкою басейну, якщо так його і .не буде добудовано? Хай стоїть і на очах у всіх перетворюється на купу уламків будматеріалів? Хто за це відповідатиме? Нема відповіді. А поки що нехай наші недригайлівські яни клочкови та ігори лісогори тренуються влітку в Жолобку. А взимку... Та скільки там тієї зими. Сергій МАНУЙЛО, с. Коровинці «Недригайлів сьогодні» № 8 (84), 22 лютого 2008 року"


: admin [22/02/2008]

 
· 
·  admin


: :
«НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»


: 5
: 1


, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.07
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com