: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

27 0 .

. , .


3822664
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?

  Актуальна тема wm "або Чи потрібен зараз басейн Недригайлівській спеціалізованій загальноосвітній школі I III ступенів?

Саме в такій ситуації «дірявого піджака» опинилися всі ті депутати районної ради, які на бюджетній сесії 14 січня 2008 року проголосували без особливого спротиву разом із бюджетом і за дуже цікавий рядок у ньому, де йшлося про виділення 160 тис. грн. з тією метою, щоб відкрити «зелену вулицю» будівництву басейну у Недригайлівській спеціалізованій загальноосвітній школі.

Депутатів до прийняття такого рішення спокусило те, що вища державна влада обіцяє виділити на будівництво басейну до 6 млн. грн. Сума досить солідна, але така, справді золота щедрість влади трохи насторожує і водночас дивує? Дивним є те, що висока влада побачила: по суті мертвий басейн у Недригайлівській СЗОШ можна реанімувати, вклавши туди 6 млн. грн. На жаль, не роздивилася вона того, що, приміром, у деяких школах району діти у холодні періоди року мерзнуть і навчаються навіть у рукавицях.

Це тільки один факт. А скільки їх в інших галузях матеріального забезпечення та життєдіяльності району, як дірок на старому, дірявому піджаку, до якого хочуть пришити великий золотий ґудзик у вигляді новозбудованого басейну у згаданій школі. Перед треба замовити нову проектну документацію. Вона дуже дорога. Де гарантія, що її не прийдеться переробляти у зв’язку із затягуванням термінів будівництва, змінами технічних умов, цін на будівельні матеріали і таке інше?

Подібні кошти вже виділяли на певні об’єкти. Але з різних причин будівництво не проводилося. «Горіли» строки. Проекти старіли. Гроші ж, які виділялися, як наприклад, нині 160 «басейнових» тисяч, кудись щезали, як вода в пісок.

Якщо і станеться таке чудо, що басейн побудують, то його необхідно за немалі кошти належно утримувати. Треба регулярно платити за електроенергію, ремонт, обслуговуючому персоналу і т.д. Платити треба буде із районного бюджету. І перед тими школярами, що в класах у рукавицях чекають нашої допомоги, ми, депутати районної ради, будемо відчувати не тільки палючий сором, а й відчуття якоїсь злодії, що була допущена під час голосування за прийняття бюджету району із хитрою прив’язкою 160 тисяч до нього. Хто голосує за бюджет у цілому, той голосує автоматично і за ці 160 прив’язаних до нього тисяч гривень на басейн. Хто ні, той таким чином змушений виставляти себе як ніби «ворог народу», бо, мовляв, не хоче голосувати за бюджет, а значить він проти подальшого розвитку району, гальмує бюджетний процес, перетискує розвитку галузей фінансове дихання…

Вибачте, це зовсім не так. Суть не в тому, щоб не дати 160 тис. грн., а щоб направити їх туди, де вони кричуще необхідні. Для чого прив’язувати 160 тис. грн. з бюджету району до державних 6 млн. грн., щоб басейн «вибасейнувати»? А чому зразу, якщо держава вже така до плачу добра, не виділити 6 млн. 160 тис.? Навіщо 160 тис. грн. прив’язувати залізним ланцюгом до всього до всього бюджету району? Очевидно для того, щоб була гарантія їх вирвати. Чому треба було голосувати за бюджет в цілому із вмонтованими в нього нашими грошима на басейн, а не окремо голосувати за цю суму, яка викликає значні сумніви щодо доцільності і необхідності її використання саме для потреб будівництва басейну, де збираються купати нашу бідність?

Це подібно до того, коли у ветхій хатині із задимленою грубою і протікаючим дахом поставити золоту ванну для купання або пришивати золотий ґудзик до зношеного, драного піджака. Звичайно, басейн – це круто. А ще крутіше було б спорудити, наприклад, цілий олімпійський комплекс для спортивних змагань, куди б з’їжджалися спортсмени з усієї Європи, або космодром для запуску супутників у космос.

Та найкраще, мабуть би, керуючись здоровим глуздом, побудувати в районі хоч якісь промислові об’єкти (заводи, фабрики) на 200-300 робочих місць. І безробіття було б менше, і до бюджету надходження були щедрішими.

Я один із тих, хто проголосував за районний бюджет 2008 в цілому. Отже, і за 160 тис. також. Дуже шкодую, що піддався загальному настрою «не провалити бюджет», попався на наживку «в цілому». Готовий без всякої затримки, коли це можливо, відкликати свій голос. Закликаю до цього й інших депутатів. Відкликаю голос не за бюджет в цілому, а за 160 тис. грн., щоб їх не «забасейнили» і були вони використані для найбільш нагальних потреб тих, для кого навіть 100 грн. великі гроші.

І насамкінець. Я – за басейни. І не тільки в Недригайлові, а й, приміром, у Тернах, Коровинцях, Вільшані. Але після того, як нас не компрометуватимуть у районі обдертістю і обшарпаністю немала кількість об’єктів соціально-культурного призначення, що необхідні для жителів Недригайлівщини у першу чергу. Спочатку товари першої необхідності, а потім уже смачне вино і дорогі закуски.

Микола АНДРІЄНКО,

Депутат районної ради,

фракція БЮТ

Газета «Недригайлів сьогодні»

7, (83), 15 лютого 2008 року
"


: admin [18/02/2008]

 
А на вашу думку, потрібний все-ж таки басейн?

Ні, ці гроші потрібно витратити краще
Так, басейн потрібний
Вагаюсь щось відповісти


[ | ]

: 24
: 0

·  Актуальна тема
·  admin


: Актуальна тема:
Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі


: 0
: 0

, :

 , .

Re: ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ? (: 1)
kazzila 04/05/2010
( | )
удаления [alsoo.ru] нашего [talkfx.ru]Re: ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ? (: 1)
Woland1982 14/12/2010
( | )
город Геленджик [lovegelen.ru] Геленджик отдых [lovegelen.ru] Кулинарные рецепты приготовления [fatchef.ru] скачать музыку [exemuz.ru] готовые домашние задания [katrik.ru] ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.10
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com