: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

21 0 .

. , .


3822790
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

КОРИДОРАМИ ВЛАДИ

Духовність

        16 січня у Недригайлівській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії по врегулюванню земельних питань на території району. На розгляд було винесено питання щодо перегляду договорів оренди земель державної власності на територіях сільських, селищних рад, які знаходяться в обробітку. У вирішенні цих питань брали участь голови та землевпорядники Іваницької, Хоружівської сільських рад та Тернівської селищної ради. 17 січня при керівнику апарату районної державної адміністрації була проведена нарада за участю начальників управлінь, відділів, працівників апарату районної державної адміністрації та керівників територіальних органів виконавчої влади. На порядок денний були винесені такі питання: 1. Про дотримання Регламенту та інструкції з діловодства в управліннях та відділах районної державної адміністрації. 2. Про здійснення контролю за виконанням розпорядчих документів в управліннях та відділах районної державної адміністрації. 3. Про поліпшення контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади. 21 січня в Недригайлівській районній державній адміністрації була проведена апаратна нарада при голові районної державної адміністрації. На порядок денний були винесені два питання: 1. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.08.2003 року №387 "Про організацію роботи з обдарованою молоддю району на 2003-2007 роки". 2. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.12.2007 року №756 "Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул 2007-2008 навчального року в районі". 22 січня у районній державній адміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації з лідерами політичних партій та громадських організацій з нагоди святкування Дня Соборності України. На порядок денний виносились такі питання: 1. Соборність України - здійснення віковічного прагнення українців про єдність. 2. Про підсумки виконання плану дій у 2007 році та плани виконання пріоритетних напрямків розвитку району у 2008 році. Після проведення зустрічі відбулося покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку за участю голови районної державної адміністрації В.П. Петльованого та голови районної ради М.В. Коваленка. 22 січня в районному будинку культури відбувся святковий концерт "Завжди з Україною в серці". Із вступним словом до присутніх звернувся голова районної ради М.В.Коваленко. Такожу районному будинку культури діяла фотовиставка "Сумщина: вчора, сьогодні, завтра". Цього ж дня в дитячій районній бібліотеці був проведений урок історії для учнів шостих класів "Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя". Перед учнями школи виступили працівники бібліотеки. А також була проведена літературна година для учнів молодших класів "Крізь серце і пам'ять", присвячена до 75-річчя з дня народження А.Ю.Мокренка.

«Недригайлів Сьогодні» №4(80),

25 січня 2008 року

 ITALYNEZ: admin [06/02/2008]

 
·  Духовність
·  admin


: Духовність:
ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ


: 0
: 0

, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.06
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com