: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

24 0 .

. , .


3822848
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

МЕНШЕ СЛІВ!

ITALYNEZ "

МЕНШЕ СЛІВ! Розумію, що газета „Голос Посулля" такий матеріал не надрукує, тому пишу до вас, як до дійсно незалежної газети. Хотів би поділитись враженнями від публікації в районній газеті за минулу суботу за підписом Миколи Андріенка про «неподобства» в центральному сквері Недригайлова. Так, тема актуальна, і ця публікація б не викликала здивування, аби М.А. Андріенко підписався під нею як журналіст. Але ж там стоїть, підпис депутата районної ради, члена фракції БЮТ. Що, Миколі Андрійовичу недостатньо депутатських повноважень для вирішення цього питання, що він, використовуючи службове становище, не упускає жодної можливості популістськи попіарити себе і свою фракцію-партію? Та ви ж депутат, ви ж і е влада! У вас на сьогодні величезні повноваження і важелі впливу. Інша справа, як ви їх у використовуєте. Так упливайте ж на своїх колег із селищної ради, на т селищного голову, візьміть участь у роботі їх сесії і виконкому, підкажіть, допоможіть, домагайтесь наведення порядку, а не спішіть засвітити в газеті, що БЮТівці перші побачили перекинуту урну, до речі, яка саме з напроти їх районного штабу. Не думаю, що цю фальшиву наживку проковтне наш виборець. Районний депутат - це захисник спільних інтересів громад району, а сквер - це і є той спільний інтерес. Не маю нічого проти «Батьківщини» чи БЮТу, які дійсно впливові і патріотичні політичні сили, впевнений, що подібні публікації тільки шкодять їх солідному авторитету. Хотілось би, щоб депутати в першу чергу з сесійної трибуни, в комісіях і фракціях працювали як депутати і домагалися покращення життя як представники народом довіреної влади, а в газеті писали вже про конкретні результати своєї роботи. Говорити про проблему треба. Але ми їх часто просто забалакуємо. Менше слів - більше справ! Сергій МАНУЙЛО, с. Коровинці «Недригайлів Сьогодні» №4(80), 25 січня 2008 року "


: admin [06/02/2008]

 
· 
·  admin


: :
«НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»


: 0
: 0

, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.06
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com