: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

28 0 .

. , .


3822671
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі

  Актуальна тема niki "

Районна газета вже писала про "Погром у сквері" ("Голос Посулля", № 90 за 17 жовтня 2007 року) на тему хуліганства, що межує з бандитизмом, та культуру у парку Скорботи і Слави, що розміщений прямо біля стін адмінбудинку районної влади. Минуло від того часу понад 3 місяці. Що ж змінилося? А майже нічого. Подивіться фотознімки у згаданому вище матеріалі за 17 жовтня минулого року і порівняйте із знімками сьогоднішньої публікації на цю ж саму тему. Ті ж самі перекинуті скверні урни з розсипаним навколо них сміттям. Таке ж сміття розкидане по всьому периметру паркової зони.
          Цегляна вітрина із портретом Президента України В.А.Ющенка, його соціальними ініціативами зяє вже більше кварталу пустими "вікнами", де перехожі та гості району читали районний часопис. Хулігани нагло і визивно розбили вікна, і нічого і до цього часу не відновлено. "Шапки" на стовпчиках декоративного паркану навколо скверу як скидалися та руйнувалися, так це спостерігається і зараз. То що ж, слабо? Хулігани, знахабнілі до краю бешкетники і досі не знайдені і не покарані. Вони, виходить, сильніші за місцеву владу, владу взагалі, міліцію? Вони справжні господарі райцентру, особливо у затяжні святкові періоди нашого сьогодення?
          Святкувати і похмелятися ми вміємо цілими тижнями, а от порядку, культури у сквері (і не тільки в ньому) як не було, так і не спостерігається і до сьогодні. Правда, на час фотонабору цього матеріалу у сквері вже група людей проводила замітальні роботи. Але де гарантія, що через кілька днів картина хуліганами і порушниками громадського порядку не буде у парку "намальована" знову такою ж, як і більше трьох місяців тому? Як 16 січня нового 2008 року, коли про перекинуті у сквері урни та розсипане "паркове" сміття більше мовчати вже не можна було.
          Газета - не суддя, не прокурор, не міліцейський страж, а лише дзвонар тривоги. Вона повинна і зобов'язана давати сигнал, а ті, від кого залежить вирішення порушених проблем, повинні не відмовчуватися і відсиджуватися по затишних теплих начальницьких і чиновницьких кабінетах, а рішуче діяти згідно закону, совісті і здорової людської моралі.


Микола АНДРІЄНКО,
депутат районної ради,
фракція БЮТ.

«Голос Посулля» 19 січня 2008 року №5-6 (1823-1824)

"


: admin [21/01/2008]

 
·  Актуальна тема
·  admin


: Актуальна тема:
Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі


: 0
: 0

, :

 , .

Re: Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі (: 1)
ITALYNEZ 23/01/2008
( | )
Це просто ганьба для тих хто це робить.Адже це було зроблене для них. Я цих людей не розумію. ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.08
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com