: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

32 0 .

. , .


3822705
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Хочу стати футбольним тренером

  Актуальна тема

 Володимир Мартиненко, 18 років, маляр-штукатур, с. Коровинці.

- Ти навчаєшся чи працюєш?

 - Так. Я навчаюся на маляра-штукатура у м. Ромни у ВПУ-14.

- Вово, що ти думаєш робити після закінчення ВПУ? Працювати?

 - Ні. Я хочу далі навчатися і вступити до СумДУ на економіста. На мою думку, ця професія престижна і мені легше буде знайти роботу за фахом. Бо в наш час без вищої освіти не прожити.

- Чому саме обрав маляра-штукатура ? Хтось порадив?

 - Зовсім ні. З дитинства люблю будувати. Взагалі я хотів уступити до Харківського училища культури і спорту. Та, на жаль, не пройшов відбірного туру, мені забракло балів. І тому в мене не лишилось вибору - вступив до ВПУ м. Ромни. Та я зовсім не жалкую, що тут навчаюся, мені подобається і заклад, і викладачі. Одним сло­вом, я всім задоволений.

- Ти маєш дівчину?

 - Звичайно, маю.

 - Володю, я знаю, що ти гарно граєш у футбол. Розкажи.

 - Дійсно так. Я брав неоднора­зово участь у змаганнях із футболу. Багато тренуюсь. Узимку граємо у футбол із друзями у спортивному залі моєї рідної Коровинської школи.

 - Якому одягу ти надаєш перевагу?

 - Спортивному. Бо люблю спорт і комфортно в ньому себе почуваю.

 - Де ти проводиш свій вільний час?

 - Із друзями відпочиваємо, ходимо до спортзалу, на диско­теки, дивимось футбольні матчі.

 - Якби ти виграв джекпот, щоб зробив би з виграшем?

 - Насамперед забезпечив би свою сім'ю, віддав би на благо­дійність, допоміг своїй школі. А далі було б видно. Обов'язково поїхав би зі своєю коханою дів­чиною Аліною в Іспанію. Це майже моя мрія. Іспанія - це незабутнє враження.

- Майже всі хлопці не люблять читати, а ти любиш?

 - Кожну неділю, коли їду на навчання, купляю свіжий випуск журналу «Футбол». А також люблю читати книги про природу, про історичних постатей, таких, як Наполеон , Чингізхан та інших.

 - Чи маєш ти кумира по футболу?

 - О, звичайно, є! Це Пеле, Марадонна, Роналдо і наш Шевченко.

- У тебе є брат чи сестра?

- Так. У мене є старший брат, йому 21 рік, працює у Києві на кондитерській фабриці. Також є менша сестричка, її звати Рая, вона учениця 6 класу.

 - Коли плануєш одружи­тися?

 - Років через 5, коли довчиться моя дівчина. Вона з Миколаєва.

 - Як часто ти з нею бачишся?

 - Не дуже часто. Але я дзвоню до неї кожного дня , пишу смс та переписуємося листами . Думаю ближчим часом поїхати до неї в Миколаїв

. - Зима багата на свята, яке свято подобається тобі?

 - Люблю свято Святого Миколая,напевно,тому що я сам Миколайович і взагалі люблю зиму.

 - Чи ме плануєш зайнятися бізнесом після навчання?

- Ні, бо в майбутньому після навчання хочу стати футбольним тренером.

- Якщо ти так любиш футбол, чому не пішов нав­чатися на вчителя фізкуль­тури?

- Так склалося. Але я не падаю духом, у мене все ще попереду.

 - Ну і насамкінець; що ти побажаєш нашим читачам?

 - По-перше, щасливого Нового року, здоров'я всім, нехай збудуться всі їхні мрії в Новому році.

 Тетяна ЗЕЛЕНСЬКА

 ITALYNEZ: admin [19/01/2008]

 
·  Актуальна тема
·  admin


: Актуальна тема:
Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі


: 1
: 1


, :

 
Спорт


, .

Re: Хочу стати футбольним тренером (: 1)
r0y 20/01/2008
( | )
ха! цікаво! вам, що ні про що більше писати? пишете про якихось малярів-штукатурщиків? цікаво.... відірватися, не можна!!!!!!!!!! взагалі б нічого уже неписали!!!!!!!!!!!!! ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.09
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com