: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

22 0 .

. , .


3822787
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Зробимо район територією безбар'єрності

  Актуальна тема niki "

Керуючись Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів", Указами Президента "Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями" та "Про заходи щодо створення сприятливих умов для забезпечення соціальної, медичної та трудової реабілітації інвалідів", розпорядженням голови облдержадміністрації "Про стан виконання в області основ соціальної політики щодо осіб з обмеженими фізичними можливостями", в нашому районі створена комісія по перевірці об'єктів, які потребують влаштування і переобладнання пандусів для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Головою комісії призначений заступник голови РДА Г.І.Антоненко, до складу комісії ввійшли спеціаліст з питань обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення РДА В.В.Тименко, інспектор держархбудконтролю відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА М.М.Шелудченко та голова районної громадської організації інвалідів І.Ф.Миненко. Активно працює в цьому плані й відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури РДА, який очолює В.М.Циганій.


- Вікторе Миколайовичу, розкажіть, будь ласка, яка робота проводиться вашим відділом по виконанню основ соціальної політики щодо осіб з обмеженими фізичними можливостями?


- При видачі АПЗ і погодженні проектно-технічної документації до замовника і проектувальника є обов'язковими вимоги щодо створення умов безперешкодного доступу до об єкта осіб з обмеженими фізичними можливостями. До того ж у державну приймальну комісію по прийняттю в експлуатацію закінчених будівельне об'єктів громадського і промислового призначення в обов'язковому порядку включається представник управління праці та соціального захисту населення РДА. Нашим відділом запропоновано включити ряд заходів до районної частини програми на 2008 - 2011 роки "Сумщина-територія повноцінного життя".


- Чи проводились відповідні перевірки і які їх результати?


- Перед Новорічними святами ми з завідуючою відділом контролю РДА Г. І.Звадою та представником облдержадміністрації об'їхали 13 сільських і селищних рад нашого району в плані контролю за облаштуванняіуі пандусів на об'єктах соціальної сфери. В першу чергу це адмінбудинки сільрад, аптеки, фельдшерські пункти, відділення пошти, магазини - особливо продовольчі. Повинен відзначити, що об'єкти, збудовані і введені в експлуатацію в 2006-2007 роках, відповідають сучасним нормам і стандартам.


- Деякі установи в нашому районі розміщені на другому поверсі або мають багато східців – як тут бути?


- На тих об'єктах, де відповідно до рельєфу місцевості неможливо облаштувати пандуси, передбачається встановлення кнопки виклику і наказом керівника організації призначається відповідальна за це особа. Наприклад, у Коровинській сільраді східці розміщені на двох рівнях, а Вільшанська сільрада і управління юстиції знаходяться на другому поверсі. Тому тут пандуси неможливі, тут тільки кнопка виклику.


- Найчастіше, мабуть, люди з обмеженими фізичними можливостями звертаються до управління праці та соціального захисту населення. Чи всі умови тут для них створені?


- Кнопка виклику облаштована в цій установі давно. До того ж зараз розробляється проектно-кошторисна документація на повну реконструкцію адмінбудинку управління відповідно до європейських стандартів. Над проектом працює інститут "Сумиагропроект", а фінансування здійснює світовий банк реконструкції та розвитку згідно угоди про співпрацю з Україною. Так що незабаром управління праці та соцзахисту набуде вигляду європейської установи і - відповідно - будуть покращені умови роботи з клієнтами.


- В яких установах і організаціях потрібно облаштувати пандуси відповідно до норм у першу чергу?


- Це відділення "Приватбанку", "Ощадбанку", державного казначейства, поштового зв'язку, переговорного пункту, а також обидві недригайлівські бібліотеки. Так що керівникам є над чим працювати.


- А які об'єкти можна поставити за приклад стосовно пандусів?


- Палатний корпус ЦРЛ, управління Пенсійного фонду, центр зайнятості, фонд соціального страхування, магазини Простака і Десяткіна по вулиці Щебетунів.


- Очевидно, не в усіх сільрадах є люди, які пересуваються на інвалідних колясках?


- Це не має значення, пандуси все одно необхідно обладнувати і створювати ці додаткові зручності для стареньких і хворих.


Бесіду вела

Ганна ДОРОЖЕНКО.


«Голос Посулля» 16 грудня 2008 року №4 (1822)

"


: admin [18/01/2008]

 
·  Актуальна тема
·  admin


: Актуальна тема:
Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі


: 0
: 0

, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.09
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com