: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

20 0 .

. , .


3822796
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.

Події, які проходили в селищі pokemon "

Минулої суботи за ініціативи районної влади та місцевих рад у районі відбувся традиційний весняний суботник, участь в якому взяли учні шкіл, працівники установ, організацій та підприємств. Все те, що нерадиві господарники та господарі насмітили в районі протягом осені та зими дружно і сумлінно прибирали учасники толоки. Деякі організації в четвер-п`ятницю прибрали закріплені території, а решта працювали в населених пунктах та їх околицях.Наймасовіший наступ за благоустрій був зафіксований у сквері Недригайлова, де знаходиться стела пам`яті тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни.

Трудовий десант школярів, вчителів, технічних працівників Недригайлівської школи, колективу апарату селищної ради за кілька годин привели значну територію до належного стану і утилізували весь непотріб. Зранку розпочалася толока і в селищі Терни, де на власних територіях працювали колективи дитсадка, лікарні, селищної ради, ветдільниці, місцевої пожежної частини та ВАТ «Тернівський бурякорадгосп».

Чимало було зроблено у наведенні загального та санітарного порядку на території Вільшанської сільської ради. Причепурили свої подвір`я місцева школа, адмінбудинок ДП Вільшанське відділення «Нафком-Агро», Вільшанська сільрада та інші установи та організації. До речі, працівники сільради взяли активну участь у підбілюванні тополь по автотрасі Суми-Ромни від с.Кушнирі до с.Реви, а також у побілці бордюр.

Якісно попрацювали на «зачистці» лісосмуги, що між будинками вул.Леніна та дорогою на Cуми в смт Недригайлів, працівники навчально-виробничого комбінату, які просили через газету передати жителям вулиці прохання не викидати з двору побутове сміття під ялинки напроти хвірточок, що ми і робимо.

Територію КСК «Колос» в належний порядок приводило декілька організацій району. Тут працювали колективи з Недригайлівської ДЮСШ, районного відділу міліції, колектив з територіального центру та будинку дитячої та юнацької творчості, відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації, працівники райо­нного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Працівникам райдерж­адміністрації дістався чималий шмат лісу в кінці вул. Горького в напрямку до Березняків. Збираючи сміття в глибині ліска, працівники наштовхнулися на велику купу непотребу, яку за всіма ознаками, вже давненько почав навалювати якийсь магазин. Коментарі, як кажуть, зайві.

Завзято боролися з сміттям та чагарниками обабіч траси в районі смоловарки і колективи районної ради та «Агролісгоспу». Разом з своїми колективами активно працювали і їх керівники. Під завісу толоки редакція попросила Недригайлівського селищного голову поділитися враженнями від проведеної масової акції. С.О.Максименко відзначив як кращих школу, навчальний комбінат, адміністрацію, райраду, Пенсійний фонд. Разом з тим, з банків на прохання взяти участь у суботнику відгукнувся лише Ощадбанк, відді­лення якого у повному складі працювало на кладовищі на Пісках.

Не прибираною залишилась територія колишньої бойні заготконтори, не довів побілку дерев до кінця сирцех. Звичайно, прибирання сміття – це справа дуже гарна, але, на жаль, вже стає недоброю традицією, коли одні протягом року гидять і смітять, а інші за ними прибирають. Тут, напевне, повинні більш системно і жорстко працювати і селищна рада, і санітарна служба. Досить вже дивитись крізь пальці на те, як з нашої мовчазної згоди на смітники перетворюються ліси і лісосмуги, вулиці і кладовища. Методика словесного виховання не дає бажаного результату. Пора б застосувати владу і спитати з тих юридичних і фізичних осіб, яких не привчили користуватись урною для сміття. Не там чисто, де прибирають, а там, де не смітять.За матеріалами газети
"Голос Посулля" від 28 березня 2007 р.
"


: test [30/03/2007]

 
·  Події, які проходили в селищі
·  test


: Події, які проходили в селищі:
8 травня


: 0
: 0

, :

 , .

Re: РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО. (: 1)
webppc 17/03/2010
( | )
У нас бы так! ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.06
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com