: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

26 0 .

. , .


3822765
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Світло й тіні засульської дискотеки

  Актуальна тема niki "

Світло й тіні засульської дискотеки
 

Про засульську дискотеку ходять різні чутки. Хто розповідає, що там робиться Бог знає що: п 'яних попідруки заводять на танці, молодь за кутками курить якесь зілля, в залі смердить димом від цигарок та тхне цвіллю. Інші кажуть, що там порядок і дуже класно. Що ж там робиться насправді? І чому більшість недригайлівської молоді віддають перевагу саме засульсьній дискотеці? Щоб з 'ясувати це питання, довелось переговорити з рядом причетних осіб.

І.М. ГОРДІЄНКО, Засульський сільський голова.

- Приміщення Засульського сільського будинку культури продане і на балансі сільської ради не знаходиться. Будівлю продали з тією умовою, що там залишиться культурно- розважальний заклад. Але так розпорядилось життя, що власнику через ряд обставин не вдалось втілити свої задуми. Тому він здає приміщення клубу в оренду приватному підприємцю А.Васильченку. Що б там не говорили про засульську дискотеку, а молодь іде туди з задоволенням. Але, як і в будь-якому місці скупчення молоді, там є і певні проблеми. Буває і п'яні зустрічаються, але ж вони п ють не на дискотеці. Чому ніхто не порушує питання про продаж спиртного неповнолітнім в барах та магазинах райцентру. Куди дивиться служба ДАІ , коли неповнолітні без ведійських прав приїздять на танці на автомобілях своїх батьків. Ці та ряд інших питань потрібно вирішувати всім разом, а батькам в першу чергу треба звертати увагу на виховання своїх дітей. Я знаю, що дискотека закінчується о 1 годині, коли моя донька повернеться о 2-й, я обов'язково спитаю, де вона так довго була? Тому кожен з батьків повинен контролювати своїх дітей і не нарікати на дискотеку чи бари. В першу чергу, виховання їхніх дітей залежить від них самих, від мікроклімату в сім'ї Як батько, хочу звернутись до всіх матерів, які випроводжають своїх доньок на танці - зверніть увагу, як вони одягнені, вони ж туди часом ходять напівголі. Зараз же зима на вулиці. А здоров'я треба берегти змолоду - неспроста говорить народна мудрість.

Ще хочу сказати, що на дискотеку завжди навідуються працівники правоохоронних органів, стан порядку часто перевіряють працівники відповідних служб райдержадміністрації. Але, звичайно, було б краще, якби існувала добровільна дружина, може її членами були б самі батьки підлітків та молоді. Над цим дійсно треба працювати.

Щодо нарікань і офіцій них скарг від жителів, помешкання яких знаходяться недалеко від засульського клубу, то їх не було.

А.І. ВАСИЛЬЧЕНКО, приватний підприємець, диск-жокей засульської дискотеки.

- Я роблю все можливе, щоб наша дискотека подобалась молоді. Власноруч зібрав потужні колонки, придбав сучасну освітлювальну техніку, все, щоб догодити відвідувачам. Говорять, що до нас ідуть, бо тут безконтрольність, але запевняю вас, що це не так. Ми з дружиною пильно слідкуєм за порядком в залі, не дозволяємо ні курити, ні пити. До нас часто навідуються наряди міліції та служби у справах молоді. Хто не вірить, хай хоч раз перевірить. На нас є нарікання, що пізно розпочинаємо й закінчуємо дискотеку. Повірте, мені б самому хотілось, щоб вона раніше закінчувалась, сидіти там до півночі теж не мед, мені вже не 17 років. Але ж молодь звикла до такого часу і тому тільки о 22 починають сходитись, а в 23 у нас танці в розпалі. Я вам обіцяю, що поговорю з молоддю, щоб раніше починати і раніше закінчувати танці. Якщо вони погодяться, я буду не проти. Дискотеку ми закінчуємо о 1 годині. У нас з сільським головою домовленість, що ми прибираємо всю територію біля клубу і навіть трасу навпроти нього, тому світло у нас може горіти і до 3 годин. Тому хай не говорять, що танці закінчуються далеко за північ.

Хочу ще сказати про нашу молодь. Диск-жокеєм я працюю більше десяти років і запевняю вас, що зараз молодь набагато вихованіша, ніж раніше. Є, звичайно, всякі, але більшість нормальні діти. їм хочеться гуляти і танцювати, і це природно. Хай кожен з їх батьків згадає свої роки юності, чи можна було їх вкласти спати в 9 вечора? Тому, хто дасть гарантію, що коли не буде нашої дискотеки, вони не підуть гуляти по нічному Недригайлову, барах та стадіоні. Я вважаю, що краще, коли вони будуть закумульовані в одному місці. Так їх краще контролювати.

А.І.ТИМЧЕНКО, директор районного будинку культури.

- Щоп'ятниці і щосуботи з 20 до 24 години в нашому будинку культури теж проводиться дискотека. Я, як директор, доклала чимало зусиль, щоб знайти підприємця, який би проводив танці. І дуже вдячна О.В. Маслаку, який відгукнувся на мою пропозицію і зараз зовсім безкоштовно займається цією діяльністю. Олег Володимирович облаштував приміщення фойє сучасною освітлювальною технікою, у нас гарна музика, в приміщенні тепло. На мою думку, є всі умови для культурного відпочинку молоді, але, на жаль, дискотеку в РБК відвідують чоловік п'ятдесят, а основна маса іде на Засулля. Чому це так? Питань багато.

В.М.КУЛЬБАЧНА, заступник директора по виховній роботі Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів.

- Це добре, що молоді є куди піти. Я за те, щоб дискотека була. Тільки чому хоч зимового часу її не почати раніше? У нас, крім дискотеки, немає молоді чим зайнятись і де провести свій вільний час. Відтак це проблема села, що молодь росте необізнаною. У нас немає ні театру, ні кінотеатру. Навіть коли наша школа організовує поїздки на якесь театралізоване свято до міста, постійно їздять одні і ті ждіти. В більшості сільської молоді не виховується культура. Крім дискотеки, вони ніде не бувають і нічого не бачать. Багато треба працювати з батьками школярів.Інколи вони не розуміють і не дають кошти на театр, який відвідує нашу школу, мовляв, на що там дивитись? Отже, естетична культура у нас на низькому рівні.

Костянтин, 14 років.

- Відвідую дискотеку і в РБК, і в будинку дитячої та юнацької творчості, але на Засуллі подобається найдужче. Тут найкраща музика, димові завіси і все інше. Та і всі мої друзі ходять сюди. Хто закурить в залі, їх завжди просять вийти. Так що в залі мені танцювати ні курії, ні п'яні не заважають, бо їх там немає. Бувають випадки, що хтось і поб'ється за клубом, але я в бійки ніколи не встряю, не за тим туди іду. Відвідував би дискотеку, якби починалась і раніше.

Юля, 15 років.

- Засульську дискотеку не відвідую. Батьки категорично проти, бо пізно закінчується. Ходжу на дискотеку в будинок дитячої та юнацької творчості, там танці розпочинаються набагато раніше, це мене влаштовує.

Юрій, 17 років.

- Мені дуже зручно, що о 23 годині починається. Зараз ми вдома робимо ремонт, так що я встигаю все батькам допомогти, а потім з чистою совістю іду гуляти. На засульській дискотеці мені дуже подобається, не поміняю її ні на яку іншу. Говорять, що там п'ють і курять, але я в приміщенні ніколи цього не бачив. Скажу вам відверто: хто хоче покурити, напитись і побитись, то зробить це і без дискотеки.

Ігор, 18 років.

- На дискотеку ходжу дуже рідко. В мене є дівчина і ми віддаємо перевагу не шумним місцям, краще вдома телевізор подивимось.

Аліна, 15 років.

- Засульську дискотеку дуже люблю. Мені там подобається все. Там в свій час познайомились мої батьки. З цієї дискотеки і мене вперше провів додому хлопець.


Шановні читачі, порушена у цьому опитуванні тема є і ще довго залишатиметься актуальною. Однозначної відповіді з чітким висновком поки що немає. Звертаємося до вас, як до батьків і жителів району, з проханням висловити свою думку з приводу органі заціїдозвілля і відпочинку нашої молоді, адже всі ми відповідальні за долю і виховання тих, хто сьогодні дитина, а завтра - громадянин.


Людмила СЛИШ.

«Голос Посулля» 29 грудня 2007 року №114-115 (1817-1818)

"


: admin [31/12/2007]

 
·  Актуальна тема
·  admin


: Актуальна тема:
Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі


: 2
: 1


, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.17
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com