: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

29 0 .

. , .


3822674
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ

ITALYNEZ "

МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ Вирішили якось двоє знайомих зайнятися серйозною справою та заробити чесним трудом грошей. Один із них підприємець, інший колишній голова сільгосппідприємства. Разом взяли ртавок в оренду та й стали в ньому рибку розводити. І ніби все добре було, але через декілька років щось не зрослось між партнерами. Так колишній голова відійшов від справ і підприємець продовжив утримання ставка вже самотужки. Та як кажуть немає межі людській підлості і жадібності. В цій історії останнє можливо і не зіграло своєї ролі, а от думка про підлість закралася у „світлий розум" колишнього голови. Цілий рік він виношував підступний план помсти колишньому партнеру за те, що залишився поза бортом колись спільного бізнесу. Ніхто і гадки не мав навіщо колишньому голові відпрацьовані мастила, які він збирав цілий рік. Та мабуть думалось, що яка різниця, певна річ в господарстві все знадобиться. Та не на господарські цілі намічались дані відпрацьовані мастила, а для забруднення ними водоймища з рибою. Але зробити особисто підлість чи то духу не вистачило, чи то колишній голова високої думки про свою деградовану „світлу голову". Аж тут трапився чоловік, який за сто гривень погодився вилити мастила в ставок. Та от тільки згоду той чоловік давав будучи в нетверезому стані. Колишній голова за чаркою зав'язав розмову в потрібному йому руслі. Далі підливаючи в чарки спиртного, схилив односельчанина на співпрацю за винагороду. Володіють наші жінки отим поглядом, що як гляне, то наскрізь побачить чоловіка. От і помітила дружина, що щось не те з чоловіком: Наче сам не свій. Давай спілкуватися із ним та з'ясовувати причину занепокоєння. А чоловікові і самому хотілось душу злити. Розповів своїй половинці, що з п'яну слово дав зробити велику шкоду, а тепер на тре зву дійшло, та тільки як бути не знає. Добре коли люди розуміють, що не в грошах щастя. Адже ті сто гривень обернулися б багатотисячними екологічними збитками. Чоловік за порадою дружини пішов і все розповів директору нинішнього сільгоспгосподарства. А далі втрутились працівники міліції. Лихо було відвернуто. Хочеться подякувати героям даної історії із с. Беседівка, котрі проявили громадський обов'язок і не залишились осторонь під час протиправних дій деяких непорядних громадян.

Олександр ТЮТЮННИК, старший оперупоеноважений карного розшуку Недригайлівського РВ УМВС

Газета "Недригайлів сьогодні""


: admin [24/12/2007]

 
· 
·  admin


: :
«НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»


: 5
: 2


, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.06
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com