: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

29 0 .

. , .


3822648
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

Повернення в шкільне дитинство

Люди wm "

У житті буває багато незабутніх моментів. Серед них і зустрічі з випускникамии школи через десятки років. Недавно відбулася така зустріч з випускниками 1992 року. Зустрілися біля каплички в центрі Недригалова. День був сонячний, чудовий. Але ми не змогли розпочати свою зустріч, не відвідавши кладовища. Адже в житті є світлі й темні плями. З колишніми учнями нашого класу теж трапилася трагедія. Загинув у розквіті сил в автомобільній катастрофі завжди усміхнений, добрий, розумний Вова Пономаренко, а через деякий час не стало справжнього артиста і красеня Юри Руденка. Як же про них забути у цей день? Вони в пам'яті кожного з нас.
Але життя продовжується. І однокласники зустрілися в стінах рідної школи, щоб пригадати юні роки. Любов до знань допомогла встановитися в житті, адже в класі було 7 медалістів. Та й основна частина учнів навчалася на 4 і 5.
Ось хоч би взяти чарівну Аллу Акіменко. Золота медалістка, переможниця обласних та республіканських олімпіад з української мови. Після закінчення інституту працювала в районній газеті "Голос Посулля", обласній газеті "Сумщина". Нині Алла - координатор Сумського обласного прес-клубу, виграла гранд Президента на видання молодіжної газети. А хто знав математику краще від золотої медалістки Галини Нишкур (нині Науменко)? Ніхто! Будь-яка робота в її руках горіла, а серденько завжди відгукувалося на людське горе. Тому й не дивно, що працює вона заступником начальника управління праці та соціального захисту населення. Юлії Кірній (Кубай) сам Бог велів працювати з людьми. Подивіться в її очі - і все зрозумієте. У них мудрість, знання і любов. Тому вона працює головним спеціалістом з питань внутрішньої політики райдержадміністрації. Не відстає від неї і Лариса Дорошенко (Долуда) - головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи РДА.
Людмилі Дідан від мами передалася любов до математики, нині вона заступник головного бухгалтера у Роменській "Агрохімії". Є серед наших однокласників і спеціалісти, які добре рахують гроші. Валентина Юхтенко (Расенко) - провідний казначей головного управління державного казначейства у Сумській області. Ігор Твердоус очолює товариство "Транснафтопродукт", будує термінал, депутат місцевої ради. На чолі з'явилися сиві волосинки, які надають його козацькій статурі мудрості. Андрій Гордієнко працює і навчається в Сумському національному аграрному університеті. Ярина Демченко - народжений педагог, а стала працювати менеджером метало-пластикових конструкцій. Ця професія припала їй до душі більше, тож хай щастить. А Алла Крячок не відхиляється від своєї основної мети - вчити дітей. Працює в Сумській класичній гімназії. Для цього треба мати добрі знання, а Алла ж закінчила школу з медаллю. Працює вчителем фізвиховання у Недригайлівській школі Сергій Лисенко.
А як не згадати наших славних медсестричок Лєну Булаву і Світлану Лисенко, які працюють у центральній районній лікарні? А Наташу Яроцьку, яка дружить із культурою, працюючи директором будинку культури в с.Великі Будки? В'ячеслав Лисенко любить ремонтувати машини і працює головним механіком та інженером з техніки безпеки у ТОВ "Вільшанські ковбаси", депутат селищної ради. Сергій Євп'ятьєв і Володимир Неживело - підприємці, забезпечують людей продовольчими і промисловими товарами. Багато молодих сімей думають про те, як придбати квартиру. У цьому їм допомагає Ксенія Северин (Пономаренко), яка працює заступником директора регіонального управління державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у Сумах.
Колишніх випускників прийшли привітати перша вчителька А.М.Валюх та вихователь групи продовженого дня С.Ф.Ярошенко. А потім пішли спогади про шкільне життя. Ніхто не забув пісню жайворонка, яку ходили слухати в поле всім класом. Пам'ятаємо, як зустрічали сонце на Лисій горі, як ночували в палатках на березі Сули у вільшанському лісі. Згадували, як прийшла до нас Олена Мергуб, яка не вміла добре говорити ні російською, ні українською, бо приїхала з Алжиру. З'явилася під Новий рік "інопланетянкою" і говорила англійською мовою.
А з якими концертами ходили до шефів у побуткомбінат! Які вечори готували і ранки! Все пройшло, пролетіло зі шкільними роками.
Сфотографувавшись біля школи, ми перейшли до ресторану, де лунала музика і були накриті столи. Продовжували згадувати друзів, які з різних причини не були на святі, бо знаходяться в Італії, Англії, Росії... Серед них Олена Гетьманська, Юрій Слиш, Володимир Шелудченко, Андрій Коренев. Згадували і майора артилерії пана Вербицького.
Хочеться подякувати від себе, вчителів і однокласників Юлії Кубах за чудово організовану зустріч, а також Ігорю Твердоусу, який підвозив нас у потрібні місця. Спасибі всім вам, дорогі діти. Живіть щасливо і благополучно, впевнено йдіть по житті і досягайте своєї мети. До нової зустрічі!

Лариса МОГИЛЬНА,
колишній класний керівник 11-Б класу. "


: admin [01/09/2007]

 
·  Люди
·  admin


: Люди:
Девіз родини-пісня щоднини.


: 3
: 2


, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.09
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com