: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

26 0 .

. , .


3822832
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Шкільне життя wm "Кінець травня – це той час, коли особливо активно обговорюється тема школи.

ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Кінець травня – це той час, коли особливо активно
обговорюється тема школи. Коли і які будуть іспити,
обов'язкові певні предмети чи ні, як проходитиме випускний бал
– ці та інші питання зараз хвилюють учнів, батьків.
Пропонуємо до уваги читачів інтерв'ю з людиною, яка
точно все знає. Це начальник відділу освіти
райдержадміністрації К.В.Нишкур.

Катерино Василівно, розкажіть, будь ласка, про дати закінчення навчального року.
Учні 1-4 класів шкіл району закінчують заняття 25 травня і мають навчальні екскурсії до 31 травня. Учні 5-11 класів навчаються до кінця місяця. Останній дзвоник в усіх школах району пролунає 31 травня. До речі, запрошую на 9 годину цього дня батьків, рідних взяти участь у шкільному святі, подивитись на своїх дітей і внуків.
-Що ви можете сказати про навчальну практику?
-Всі класи, крім дев'ятих і одинадцятих, мають обов'язкову навчальну практику. Хто її не пройшов, того ми не маємо права перевести до наступного класу. Кожна школа пише плани цієї практики для себе, орієнтуючись на предмети, які поглиблено вивчаються, включаючи екскурсії на природу, розвиток трудових навичок, роботу на ділянці тощо. В залежності від віку учнів визначається кількість днів практики і годин щоденно.
-Скільки екзаменів і які складатимуть учні випускних класів?
-У 9 і 11 класах буде по 5 іспитів. Правда, зараз це називається державна підсумкова атестація, а не екзамени, і проходитиме вона з 5 по 27 червня. В 9 класі 5 червня складатимуть українську мову (диктант), а 14 червня – алгебру письмово. Обов'язковими предметами для іспитів є також географія та біологія і ще один предмет – за вибором педради, виходячи певною мірою з умов, де учні мають кращі знання. В 11 класі 6 червня писатимуть переказ з творчим завданням з української мови, обов'язковим предметом є також історія України. Ще 3 предмети – за вибором учнів. Наприклад, у Недригайлівській школі проводиться опитування всіх дітей і поділ на групи. Буває так, що на якомусь екзамені членів комісії більше, ніж тих, хто екзаменується.
-З яких причин учні мають право не складати іспити?
-По-перше, за станом здоров'я. Для цього необхідно представити довідку з лікарні, після чого видається відповідний наказ по школі. По-друге, звільняються від іспитів учні, які склали їх після підготовчих відділень у вузах – ці оцінки зараховуються як вступні у вузах і випускні в школах. Такі угоди укладені на рівні обласного управління освіти і ректоратів Сумського державного педагогічного університету та Сумського національного аграрного університету. Якщо учня, який склав екзамени у вузі, не задовольняють їх результати, він може скласти іспити ще і в школі. В усіх навчальних закладах створені апеляційні комісії. Учні, які не згодні з результатами підсумкової атестації, мають право подати апеляцію і перескласти екзамени.
-Скільки в цьому році випускників і претендентів на нагороди?
-329 учнів закінчують 11 клас, 285 – 9 клас. Маємо 10 претендентів на золоті медалі і 5 на срібні. В минулі роки бувало й по 20, але й цей результат непоганий. Найбільше медалістів заявила Вільшанська школа – 6 і Курманівська – 3.
-Коли і як проводитимуться випускні вечори?
-По Сумській області встановлено єдиний день – 27 червня. На нараді в Сумах начальник обласного управління освіти Л.В.Пшенична інформувала, що управління дає дозвіл на проведення урочистостей в школах, але рекомендує не організовувати великих застіль, а обмежитись солодким столом, і забороняє на цих заходах будь-які спиртні напої.
        Але до випускного ще досить багато часу, а я хочу побажати всім успіхів у державній підсумковій атестації і підкреслити, що на перші екзамени обов'язково приїздять спеціалісти з відділу освіти РДА, райметодкабінету, бувають і представники обласного управління освіти. Тож підготуватись треба якнайкраще.

Бесіду вела
Віра МАКСИМЕНКО.


По матеріалах газети
"Голос Посулля"
"


: admin [23/06/2007]

 
·  Шкільне життя
·  admin


: Шкільне життя:
ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК


: 0
: 0

, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.06
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com