: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

31 0 .

. , .


3822713
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

«ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»

Справи редакційні wm "Одинадцять років тому за ініціативи лебединського редактора В.Г.Дацька і активної підтримки А.І.Копайгори з Липової Долини та І.М.Панасенко з Недригайлова було започатковано «Журналістський трикутник «Михайлівська цілина».

«ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК» -
острівець спілкування, де розуміють
всіх і кожного

          Дружба – святе почуття. Скільки складено про неї віршів і пісень, скільки душевної рівноваги й морального задоволення приносить вона людині. Пам'ятаєте, в дитинстві ми співали: «Дружба верная не сломается, не расклеится от дождей и вьюг...». А ставши дорослими, розуміли: «...что наша нежность и наша дружба сильнее страсти, больше, чем любовь». І це точно так, бо навіть у застіллі перший тост – за зустріч, друга чарка – за друга, і лише третя за любов. Ці та інші прекрасні віршовані рядки приходили на думку під час недавньої чудової зустрічі старих, випробуваних часом, долею і політичними бурями друзів. Це колективи редакцій трьох сусідніх районів – Лебединського, Липоводолинського і Недригайлівського.

        Одинадцять років тому за ініціативи лебединського редактора В.Г.Дацька і активної підтримки А.І.Копайгори з Липової Долини та І.М.Панасенко з Недригайлова було започатковано «Журналістський трикутник «Михайлівська цілина». Прадавній степ, неораний з сивої давнини, знаходячись на кордоні трьох районів, торкається кожного з них своєю неповторністю, чарівністю, красою. Глибоко символічно, що саме він став центром єднання творчих колективів, які започаткували прекрасний творчий проект співдружності.

        Ми зустрічалися по роботі і в неформальній обстановці, їздили одне до одного в гості й приймали їх у себе, спілкувалися, вчилися і вчили, підтримували і вболівали, проймалися клопотами й радощами сусідів. Народна мудрість каже, що гарний сусід кращий від поганого родича. А для нас, недригайлівських журналістів, лебединські й липоводолинські колеги не тільки виявились гарними сусідами, а ще й стали добрими газетярськими родичами. Адже до них можна зателефонувати й пожалітись (або й поплакати!) в трубку, яка часом заміняє жилетку, а можна поділитись радістю перемог чи здобутків. Сторонні люди не стануть витрачати час і нерви на вислуховування й підбирання слів співчуття чи похвали. Так чинять лише добрі родичі, яким ви небайдужі, які зрозуміють, розрадять, підтримають і щиро порадіють з вами.

       Робота займає в кожного в житті особливе місце, якщо вона улюблена. А журналістику просто не можна не любити. Вона вимагає повної самовіддачі, тому з неї або йдуть відразу, або лишаються назавжди, захворівши журналістикою на все життя. Газетяр – не професія, це діагноз. До свого видання ми ставимося, як до нашої спільної дитини. Яка б вона не була невмивана, невитримана, нецікава й примітивна (як часом здається нашим недругам), а для нас все одно найкраща, бо ж вона – наша! Про неї хочеться говорити й говорити, як про кохану людину, перебираючи ще і ще раз намистинки слів, перлинки виразів. Ну, і з ким ми можемо безкінечно довго й надзвичайно детально говорити про нашу улюблену газету? З чоловіком чи дружиною? З дітьми? З батьками? Ні! Тільки з добрими друзями і родичами від журналістики! На корпоративних вечірках кажуть, що коли почали говорити про роботу, то вже пора розганяти. Якщо керуватися цим правилом, то «Журналістський трикутник» треба було розігнати з самого початку, тому що розмови про роботу в ньому становлять 99 процентів. І тільки 1 процент припадає на слова, що не стосуються газети, а саме: привітання, як справи? Нормально – і прощання.

     6 червня 2007 року журналісти трьох районів зустрілися в Лебедині і відвели душу по повній програмі. Тут уже 100% розмов точилися навколо газети. Широченний простір панорами чудового Лебединого озера, де Чайковський написав свій всесвітньовідомий балет, надзвичайно чисте прозоре повітря і цілюща природна вода, далека від великих промислових підприємств, створили атмосферу своєрідного раю на землі, коли всі проблеми відходять вдалеч, на душі стає легко і хочеться жити, щоб милуватися цією красою, яку нам щедро дарує Творець! І в цій неповторній аурі чистоти й світла поруч з тобою прекрасні люди – добрі душею, талановиті й завзяті, близькі тобі по духу і розуміючі півслова-півдумки. Таке спілкування дає стільки наснаги, оптимізму, надії, що це неймовірне щастя аж боїшся розхлюпати зі свого серця і жалкуєш, що воно таке невеличке і не може вмістити ще більше отого людського тепла й добра.

     Створений 11 років тому, «Журналістський трикутник» деякий час був заслаб, захитався від шалених політичних вітровіїв, потоншав від редакційного безгрошів'я, нахилився через вантаж газетних проблем. Але лебединський редактор В.Г.Дацько, який зіграв у цій справі «першу скрипку», не дав трикутнику розвалитися. Завдяки великому редакторському й життєвому досвіду, наполегливості й умінню ладити з людьми, Василь Григорович відстояв ідею. І разом з колегами А.І.Копайгорою та І.В.Скрипченком знову пустив цей корабель у цікаве плавання в обхід усіх скель і рифів. З величезним задоволенням журналісти трьох районів 6 червня зустріли звістку про нагородження В.Г.Дацька званням Заслужений журналіст України, яке йому вручив особисто Президент В.А.Ющенко. А підкрилки для високого старту крил Василя Григоровича забезпечили заступник редактора Н.М.Солодовник і весь колектив Лебединської міськрайонної газети.

     На свято до журналістів завітали з добрими словами і подарунками голова Лебединської РДА С.М.Грицай, голова районної ради О.Г.Пилипенко та Лебединський мер А.Г.Троян. Ці люди розуміють роль і місце преси, напрямки співпраці її з владою, ставляться до своєї газети з глибокою повагою. Липоводолинським і недригайлівським гостям вони приділили максимум уваги, так що ми не почувалися «бідними родичами» на цьому святі життя.

Господарі подбали про фотоілюстрацію народження й розвитку «Журналістського трикутника»: було підготовлено кілька стендів зі знімками наших спільних творчих зустрічей різних років. Це було дуже цікаво для молодих співробітників редакцій і дуже зворушливо для тих, хто був при витоках оригінального задуму: «Как молоды мы были...».

     Отож «Журналістський трикутник» відродився. Оновлений, він став свіжішим, актуальнішим, сучаснішим. Набувши рис комп'ютеризації та модернізації, не втратив житейської мудрості, поміркованості, гідності. Цей трикутник – наш острівець спілкування, єднання, натхнення на нелегкому шляху долання газетярських висот, наш прихисток втомленому, розрада самотньому, сцена талановитому, арена еквілібристу в творчості, компанія задоволеному життям. Це місце, де розуміють всіх і кожного.

Жанна АБАРОВСЬКА,
заступник редактора
газети «Голос Посулля».

По матеріалах газети
"Голос Посулля"
"


: admin [21/06/2007]

 
·  Справи редакційні
·  admin


: Справи редакційні:
«ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»


: 0
: 0

, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.08
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com