: :

Operation Flaspoint
  :  
· 
· Архив новостей
· Добавить новость
· Заголовки новостей
· Загрузка файлов
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Наш опрос
· Наши форумы
· Обратная связь
· Поиск
· Реклама на сайте
· Страницы
· Темы новостей
· ЧаВО

Фотогалерея
Приватні сторінки
Фотогалерея ігр
Недригайлів туристичний

 Девіз родини-пісня щоднини.  РІК НАСМІЧУЄМО – ДЕНЬ ПРИБИРАЄМО.  Хрестини в Хоружівці  Конкурс Міні-Міс  Новая MMORPG-игра  Змагання з CS в комп'ютерному клубі  Новая MMOG от компании Turbine  Змагання FIFA-07  8 травня  Вболіваймо за вітчизняного виробника!!!  9 травня  День прикордонника  Пополнение сайта  Корсары: Возвращение легенды  Проблемы в спальном районе  Несподівана поразка  «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ТРИКУТНИК»  ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ В НЕДРИГАЙЛОВІ  ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ  ЗАКІНЧУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  ЮНІ ДЗЮДОЇСТИ  АНДРІЙ НІКОДІН БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ЧЕСТЬ НАШОЇ ОБЛАСТІ В ПЕРШОСТІ УКРАЇНИ  Почали за здравіє, а вийшло, як завжди  Випускний вечір на училищі.  Ремонт по вул.Щебетунів  Підготовка до святкування Купала (10:00)  Cвяткування Купала (12:00)  Cвяткування Купала (17:30)  Cвяткування Купала (21:00)  По грі - і результат  Традиційно у Ворожбі  Повернення в шкільне дитинство  Новая версия игры TEN от Недригайловского разработчика  Какой язык программирования перспективнее изучать?  Проігнорувала свято  Приїзд президента  МАЙЖЕ ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ   ВІЙНА ЗА ДУШІ  Вiзит президента  Недригайлів передноворічний  Світло й тіні засульської дискотеки  Чья елка самая высокая и красивая  Фото Недригайлова.  Командне змагання з гри  Найближчим часом в комп'ютерному клубі плануємо провести змагання.  Зробимо район територією безбар'єрності  ГРАНДІОЗНА ЧУТКА!  ЧЕМОДАНОВСЬКІ РЕЛЬСИ  Хочу стати футбольним тренером  Про скверні урни та інші неподобства у райцентрі  МЕНШЕ СЛІВ!  НЕДРИГАЙЛІВСЬКІ МОРЖІ  КОРИДОРАМИ ВЛАДИ  ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!  Поговоримо про здачу  ЧИ ЛИЦЮЄ ЗОЛОТИЙ ГУДЗИК ДІРЯВОМУ ПІДЖАКУ?  БУРЯ в БАСЕЙНІ, або БЮТівський відплив  Засульське вбивство  «НЕДРИГАЙЛІВ СТАВ ДЛЯ МЕНЕ ДРУГОЮ БАТЬКІВЩИНОЮ»  У Недригайлові   СВІТСЬКІ ЗАМІТКИ ПРО ПАЛОМНИЦЬКУ ПОЇЗДКУ  ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВИЙ КЕРІВНИК  КОЛЕГІЯ ПОГОДИЛА ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА НАСТУПНИЙ РІК  ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - ДО 75-РІЧЧЯ СТАХАНІВСЬКОГО РУХУ   ВІСІМ МІСЯЦІВ НОВОЇ ВЛАДИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ  Какой смысл жить в Недригайлове??? 

Лист aвтору
Особиста сторінка автора

30 0 .

. , .


3822750
Март 2007

2021
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
<<  <    >  >>

9 травня

Події, які проходили в селищі Pokemon "9 травня вранці дорослі і малі, юні і літні, здоровіші й немічніші поспішають до центру Недригайлова, де з нагоди величного свята Перемоги народу над фашистською чумою.

9 травня вранці дорослі і малі, юні і літні, здоровіші й немічніші поспішають до центру Недригайлова, де з нагоди величного свята Перемоги народу над фашистською чумою.

Квіти і вінки покладаються до пам'ятника в центральному сквері Скорботи і Слави, до портретів Героїв Радянського Союзу та кавалерів ордена Слави. Біля будинку культури формується колона, яка направляється до меморіального комплексу. Біля Вічного Вогню - почесна варта з Державним прапором України.

Колона автомашин, яку очолював "Вілліс" 1944 року випуску з гарматою-сорокап'яткою здійснила автопробіг від Сакунихи до Хоружівки.

Зі словами вітання з нагоди Дня Перемоги до ветеранів і громадськості звертається голова РДА В.П.Петльований. Це свято, яке не можна порівняти ні з яким іншим, бо воно - зі сльозами на очах. Свою схвильовану промову керівник району підсумував словами: "На фронті воїнам була команда перемагати, а тепер ветеранам команда - жити!"

Про неоціненну роль цієї Великої Перемоги говорили заступник Роменсько-Недригайлівського військового комісара А.М.Мельник, ветеран війни і праці М.Ю.Демченко, учениця ВПУ-41 Валентина Острівна, а найбільше ведучий заходу Євген Даниленко. Урочистість події підкреслювали патріотичні пісні у прекрасному виконанні народного хору РБК під керівництвом Тетяни Цибульняк.

Після завершення офіційної частини благочинний Недригайлівського і Липоводолинського районів протоієрей отець Андрій відправив заупокійну службу по загиблих у роки війни, померлих від ран, а живим колишнім солдатам побажав "многая лєта".

Ганна Дороженко

"Голос Посулля"

"


: admin [23/05/2007]

 
·  Події, які проходили в селищі
·  admin


: Події, які проходили в селищі:
8 травня


: 0
: 0

, :

 , .

 ::   ::   :: 

RusNuke2003 theme by PHP-Nuke -
SpyLOG
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2006 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
: 0.08
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com