Недригайлівський веб-портал

Сторінка автора

фото автора

Ви зайшли на особисту сторінку автора, Маслак Олега Володимировича.
Коротко про себе.В 1986 закінчив 8 класів Недригайлівської середньої школи.Далі навчався в Недригайлівському СПТУ-41 (зараз ВПУ-41).В 1989 році вступив до Сумського філіалу Харківського політехнічного інституту.В 1994 році закінчив вже Сумський Державний Університет.З 1994 по 2001 працював викладачем інформатики в Недригайлівському ВПУ-41.Також був керівником комп'ютерного гуртка, працював з молоддю (вивчали BASIC, MS-DOS, будову комп'ютера).На даний момент займаюся своєю справою.

Про своє хоббі можу сказати тільки одне - комп'ютери.Подобається працювати за комп'ютером, освоювати нові програми, переглядати фільми, прослуховувати музику та грати в комп'ютерні ігри (так, інколи буває :) . Мої любимі ігри:-"Jagged Alliance-2", легендарна "Цивілізація", "Master of Orion-2", вся серія "UFO" (друга назва "X-COM"), але мені чомусь перші ігри серії подобалися більше :) та інші. Всі ці ігри зайняли почесне місце на полиці, можу поділитися, зацініть класику :) З фільмів можу назвати "Біле сонце пустелі", "Хижак", "Чужі", "Пірати Карібських морів (всі)" і багато інших, в основному фантастику.

На даний момент займаюся розробкою та підтримкою сайта про Недригайлів та недригайлівців.Контент сайту , в основному, буде направлений на молодь Недригайлова.Всі пропозиції, думки,побажання та ідеї стосовно розробки, дизайну, контенту сайта та форуму можливо відправити по e-mail

Всіх бажаючих допомогти в підтримці, розробці сайта:- ласкаво просимо!